Websy je rychlý, uživatelsky přívětivý publikační systém pro správu webových stránek se širokým spektrem funkcí, díky kterým bude jakákoliv změna na Vašich webových stránkách otázkou chvíle. S Websy Vám může být dodán i design webu a rád Vám pomohu i s tvorbou obsahu.

Pro Websy není žádný web malý ani velký

Systém má několik modulů, každý pro správu jiné části webu (Stránky, Navigace, Fotogalerie,...). Díky tomuto je systém přizpůsobitelný přesně pro Vaši potřebu.

Bez zbytečného zdržování

Websy je navrženo tak, aby šetřilo čas jak uživatelů, tak i návštěvníků samotného webu. Díky rychlému jádru bez zbytečností je výsledná stránka načtena rychleji, než lusknutí prstu.

Pro všechna zařízení

Uživatelské rozhraní je plně responsivní, díky tomu můžete pohodlně upravovat obsah i na Vašem tabletu či telefonu.

Co Websy umí?

Stránky

Tento modul potřebují každé webové stránky, protože bez obsahu jakoby nebyly. Díky tomuto modulu neupravujete pouze samotné webové stránky, ale i samotnou strukturu webu. Každou stránku si můžete umístit ve struktuře, nastavit její jméno, šablonu a pohodlně napsat její obsah díky jednoduchému editoru s ovládáním jako v předních textových editorech.

Navigace

Když máte vytvořené jednotlivé stránky, určitě chcete, aby se na ně návštěvníci Vašeho webu dostali. Přesně pro tento účel je tento modul. Položky v každé navigaci si vyberete a seřadíte přesně podle svých představ.

Šablony

Správa šablon je určena spíše pro náročnějsí uživatele, ale využívat ho mohou všichni. Šablony si založíte v systému a hned je můžete využívat v modulu Stránky.

Fotogalerie

Chcete svoje produkty, výtvory nebo služby prezentovat i obrazově v galeriích? Právě pro tyto účely je určen tento modul. Obrázky můžete organizovat a přidávat k nim popisky.

Dokumenty a obrázky

Každý web vždy ožije když ho doplníte obrázky a určitě může nastat i chvíle kdy budete chtít odkázat na nějaký dokument (třeba katalogový list). Tyto moduly Vám pomůžou tyto soubory nahrávat a spravovat. Vložení do obsahu už bude hračka díky modulu stránky.

Uživatelé

Nejste jediní, kdo Váš web spravuje? Tento modul pak určitě využijete. Nemusíte jen spravovat a přidávat oprávnění uživatelům Websy, ale i uživatelům a návštěvníků webu.

Userlog

Chcete vědět, kdy se upravovala určitá stránka, navigace či galerie? Modul Userlog Vám to řekne.

Další možnosti...

Podle Vaší potřeby a přání je možné další modul vytvořit nebo již stávající upravit. Pro Websy není žádný web malý ani velký, Websy se Vám jednoduše přispůsobí.

Realizované projekty

Web projektu Překonej sám sebe

Projekt Překonej sám sebe je projektem na podporu lidí s roztroušenou sklerózou. Web projektu má informovat nejen o celé podstatě projektu, ale i o aktuálním dění. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy, který se během prací na webu naučil spravovat mailing list - přihlašování k odběru novinek, které bylo na tento web implementováno.

www.prekonejsamsebe.cz

Web SPŠ a VOŠ Brno, Sokolská

Webové stránky průmyslové školy v Brně. Při návrhu webdesignu bylo důležité zachovat techničnost a jednoduchost pro dobrou orientaci návštěvníků. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.spssbrno.cz

Web a fotografie penzionu Bird's Nest

Penzion Bird's Nest je penzion v centru Brna fungující od léta 2014. Web i webdesign byl navrhován, tak aby byl jednoduchý, uživatelé na webu našli vše potřebné a aby korespondoval s firemním vizuálním stylem. Pro pohodlné prohlížení i na mobilních zařízeních je celý web optimalizován do responsivního designu. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy. Pro penzion jsem také fotil propagační fotky.

www.birdsnest.cz

Webové stránky Chovatelských a zahrádkářských potřeb Štístko

Obchod s dlouholetou tradicí v obci Drnovice u Lysic. Design byl navrhován s ohledem na tradici i firemní grafiku. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy.

www.stistko-paral.cz

Web RobotikaBrno.cz

Robotika Brno, web robotického kroužku na SPŠ Sokolská a DDM Junior v Brně. Při návrhu webdesignu byl kladen důraz na techničnost a soulad barev s těmi školními. Web využívá ke svému provozu publikační systém Websy. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.robotikabrno.cz

Aplikace Kars Statistics

Statistická aplikace vyvíjená přímo pro společnost KARS, spol. s r.o., jejíž úkolem je provádět statistické přehledy s různým časovým rozlišením pro sledování ekonomiky provozoven a celku. Výstup je prováděn ve formě srovnávacích grafů a srovnávacích tabulek. Aplikace využívá ke svému provozu Websy One a k vykreslování grafů knihovnu WebGraph.

Procvič si názvosloví | Názvosloví.cz

Webový projekt, který pomáhá studentům pochopit a procvičit si chemické názvosloví. V tomto projektu zajišťuji technickou a propagační stránku. Web využívá ke svému provozu Websy One. Web je kompletně responsivní pro prohlížení i na menších mobilních zařízeních.

www.nazvoslovi.cz