Foto

Fotografie, můj velký koníček. Když se chci odreagovat, vyčistit si hlavu,...(důvodů se vždy najde několik), vezmu zrcadlovku a jdu fotit. Výsledky můžete vidět níže.


Baťův Zlín

Zlín, listopad 2018

Firma Baťa a baťovská architektura neodmyslitelně patří k městu Zlín. Během návštěvy Zlína jsem navštívil Baťův institut, nově zrekonstruovaný památník Tomáše Bati a budovu 21 známou také jako Baťův mrakodrap.


Podzimní vinohrady

Krumvíř, říjen 2017

Vinohrady mají své kouzlo po celý rok, avšak na podzim při pozdním sluníčku se i s hrozny přímo rozzáří.


Kraj beze stínu 2017

Krumvíř, červen 2017

Foto ze 30. ročníku folklórního festivalu Hanáckého Slovácka, který se tradičně koná jednou za dva roky v obci Krumvíř. Letošnímu ročníku přálo počasí a sluníčko, díky tomu byla na festivalu skvělá atmosféra. Pestrý program byl jedním ze základů dalšího vydařného ročníku.


Robotiáda 2017

VIDA! science centrum, Brno, únor 2017

Robotiáda je robotická soutěž pro studenty základních a středních škol, která se každoročně koná v Brně. Soutěží se v různých disciplínách jako je jízda po čáře, zachraňování medvěda či freestyle. Všechny soutěžní stroje musí být postaveny ze stavebnice Lego Mindstorms.


Kraj beze stínu 2015

Krumvíř, červen 2015

Folklórní festival Hanáckého Slovácka, který se tradičně koná jednou za dva roky v obci Krumvíř. Letošnímu ročníku přálo počasí a sluníčko, také zde byla skvělá atmosféra vytvořená nejen kvalitním a pestrým programem.


Ty Krumvířské vinohrady

Krumvíř, říjen 2014

Vinohrady jsou vždy dobrým místem pro focení, ale na podzim to platí více než po celý rok. Na prosvětlené a zbarvené listy je vždy radost pohledět.


Tatry, VYSOKÉ Tatry

Vysoké Tatry, Slovensko, červenec 2014

Do Vysokých Tater se vždy rád vracím. Pokaždé v nich nalézám něco nového. Letos v létě se mě podařilo ulovit poměrně dost detailních záběrů, ale i panoramat na vrcholky během výstupu na Rysy.


Večery na Hádech

Brno-Líšeň, 2014

"Ještě pár let a i Brno bude mít svou Ameriku" - i to se říká o líšeňském lomu. Velká lokalita nejen na území bývalého vápencového lomu skýtá spoustu zajímavých zákoutí a hlavně pohledů na celé Brno.