Projekty

Web, grafika a fotografie nejsou jediné aktivity, kterým se věnuji. Výběr některých projektů, na kterých pracuji nebo se podílím můžete vidět na této stránce.


Redakční systém Websy

Websy je rychlý, uživatelsky přívětivý publikační systém pro správu webových stránek. Na systému intenzivně pracuji přes 4 roky. Websy nabízí široké spektrum funkcí, díky kterým bude jakákoliv změna na Vašich webových stránkách otázkou chvíle. Jeho ovládání je jednoduché a zvládne ho i méně zkušený uživatel. Nejen díky tomu běží na tomto systému více jak 20 webů a webových aplikací


Procvič si názvosloví

Webová pomůcka pro studenty všech typů škol pro pochopení chemického názvosloví a jeho následné procvičení. Na tomto projektu spolupracuji s kolegyní, která má na starosti chemickou, obsahovou část. Já mám na starosti technickou část.

www.nazvoslovi.cz


Pivočítač

PivoČítač vzniknul pro všechny, kterým se nechce počítat a pamatovat si, co a kolik jste vypili a máte zaplatit.

Při příchodu do hospody načtete webovou aplikaci, jednoduše kliknete na tlačítko Začít pít! a otevře se Vám Váš lístek. Pokud jste již někdy PivoČítač použili, budou se zde zobrazovat čísla z poslední návštěvy. Pokud si je přejete vynulovat, klikněte na tlačítko Vynulovat, odpovězte správně na zadaný matematický příklad a můžete pít zase od začátku.

Webová aplikace je přizpůsobena pro všechna mobilní zařízení. Výhodou je, že nemusíte nic instalovat. Aplikaci jednoduše spustíte ve Vašem webovém prohlížeči.

www.PivoCitac.cz


Překonej sám sebe

Projekt Překonej sám sebe je projektem pro podporu lidí s roztroušenou sklerózou. Součástí již 9. ročníku projektu jsou přednášky pořádané po celé republice, které mají rozšířit povědomí o roztroušené skleróze, a další akce.

Tento projekt již 8. rokem podporuji tvorbou a správou webu, který má informovat nejen o celé podstatě projektu, ale i o aktuálním dění. Webové stránky využívají ke svému provozu publikační systém Websy, který se během prací na webu naučil spravovat přihlašování k odběru novinek (mailing list), které bylo na tento web implementováno.

www.PrekonejSamSebe.cz


LEGO Formule 1 v SolidWorks

Stavebnice LEGO Formule 1 vymodelovaná v 3D modelovacím software SolidWorks. Jedná se o můj středoškolský projekt, se kterým jsem se účasnil Celoroční soutěže studentů Modelování ve 3D SolidWorks, a ve které jsem získal 2. místo.

Modelování zabralo cca 50 hodin práce. Formule se skládá ze 717 dílů, z toho 99 unikátních. Formule má funkční řízení pomocí volantu, mechanicky funkční 10válcový motor a funkční diferenciál.